• slide4.jpg
  • slide5.jpg
  • slide6.png
  • slide7.png
  • slide8.png

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Helios zaprasza do uczestnictwa w "VIII WAKACYJNYM TURNIEJU TENISA ZIEMNEGO „HELIOS CUP TENIS 2019”.

 

Organizator:

Turniej tenisowy zorganizowany zostaje przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Ustronie Morskie oraz Akademię Sportu i Rekreacji Kołobrzeg.  

Kierownik turnieju - Piotr Mikulski, Konrad Januszewski

 

Miejsce turnieju:

Korty tenisowe (dwa odkryte korty o nawierzchni sztucznej trawy) położone w Centrum Sportowo Rekreacyjnym HELIOS Ustronie Morskie ul. Polna 3;

 

Termin zawodów:  04 sierpień 2019.

Od około  10.00 planowane są wpisy na listę zgłoszonych i potwierdzonych zawodników oraz ich weryfikacja.

O godz. 10.15 zamykamy listę startową i rozpoczynamy losowanie.

 

Zapisy przyjmowane są do dnia 03 sierpnia 2019r. do godz. 20.00. Przy wpisywaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych i e-mailowych (data i godzina zgłoszenia). Każde zgłoszenie telefoniczne chętnego zawodnika musi być potwierdzone informacją SMS na nr tel. 696154907 lub zgłoszeniem e-mailowym na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy zapełnieniu całej listy zasadniczej, pozostali chętni zapisani będą na listę zapasową. Zawodnik z listy zapasowej może wziąć udział w turnieju w przypadku niestawienia się na czas (do 10.15) zawodnika z listy głównej lub przy braku pozytywnej weryfikacji.

Około 10.30 planowane jest rozpoczęcie gier zasadniczych. Punktacja gier zostanie przedstawiona w momencie zamknięcia listy i zależna będzie od ilości chętnych uczestników.   Planowane zakończenie gier – 19.00.

Zgłaszając się do udziału w turnieju każdy uczestnik potwierdza brak przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w rozgrywkach.

 

Najpóźniejsza godzina rozpoczęcia turnieju w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych – 12.00. Po tej godzinie w przypadku utrzymujących się niesprzyjających warunków pogodowych turniej zostanie odwołany.

 

Cel zawodów:

Celem turnieju jest propagowanie aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu podczas wypoczynku wakacyjnego oraz popularyzacja tenisa ziemnego wśród mieszkańców i turystów wypoczywających w Gminie Ustronie Morskie.

 

Kategorie: turniej rozgrywany będzie w formule OPEN – zarówno kobiety jak i mężczyźni jednocześnie biorą udział w przedziale  wiekowym od 15 lat wzwyż.

 

System rozgrywek

System rozgrywek – pucharowy. Każdy uczestnik rozegra minimum 2 mecze w turnieju. Organizator zastrzega ograniczoną ilość miejsc osób biorących udział w turnieju do 20 (decyduje kolejność zgłoszeń).

 

Więcej informacji :www.heliosustroniemorskie.pl / www.akademiasport.pl

Tel. 696 154 907 Piotr Mikulski email:kontakt@akademiasport

TenisHelios 2019-1.jpg